Bizimle iletişime geç
Güncel Sohbet Bloğu

Güncel Sohbet Bloğu

Sohbet uygulaması LAFF yayında!

Sohbet uygulaması LAFF yayında!

Yazı

Sohbet uygulaması LAFF yayında!

Son 6 aydır üzerinden çalışılan, Türkiye’nin “yerli ve milli” olarak lanse edilen mesajlaşma uygulaması LAFF, meraklıların kullanımına sunuldu. Whatsapp ve alternatif mesajlaşma uygulamalarına rakip olarak geliştirilen ve özellikle Türk kullanıcılarının mesajlaşması için tercih etmesi umulan mesajlaşma uygulaması Android ve IOS cihazlar için ilgili platformların marketlerine eklendi.

Şimdilik sadece mobil platform kullanımı ile sınırlı olan LAFF, Türk Telekom liderliğinde Argela tarafından geliştirildi. Türk Telekom’dan yapılan resmi açıklamada, uygulamanın mevcut trend ve alışkanlıkların göz önüne alınarak geliştirildiği, pek çok beklentiyi karşıladığı bilgisine yer verildi. Konum paylaşma, 150 kişilik grup sohbetleri ve sesli arama seçeneğini içerisinde barındıran uygulama, beta sürümü olarak yayında olup, bu sürümden kısa zaman içerisinde çıkılacağı ve yepyeni özelliklerin ekleneceği bilgisi de eklendi.

19 Nisan’dan bu yana yayında olan LAFF şimdilik, 1.000+ indirme sayısına sahip, ki bu da 10 bin altı oluyor. Uygulama henüz çok tanınan bir durumda olmadığı için pek çok kullanıcı uygulamadan habersiz, dolayısı ile haberi olanlar bu kişilerle temas kuramadığı için bu anlamda biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu söylemek mümkün. Platform sitelerinde uygulama ile ilgili eleştiriler ve eksikler kullanıcılar tarafından da paylaşılıyor, bakalım Argela bu geri bildirimleri dikkate alarak, uygulamayı geliştirecek mi ve Whatsapp’a rakip olabilecek mi, göreceğiz..

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yazı

Son Yazılar

Yazı

2021 Yilindan Beklentilerimiz Nelerdir?

← yazdı23 Aralık 2020

Yazı

Kahve Kokulu Dostluklara

← yazdı10 Aralık 2020

Yazı

Arkadaşlık Ve Chat Odaları

← yazdı9 Aralık 2020
istanbul sohbet odaları

Yazı

Mobil İstanbul Sohbet Odaları

← yazdı4 Nisan 2020
adana sohbet odaları
Yukarı