Bizimle iletişime geç
Güncel Sohbet Bloğu

Güncel Sohbet Bloğu

Sohbet Sitelerinin Sirlari

Yazı

Sohbet Sitelerinin Sirlari

Sohbet Sitelerinin Sirlari

Sohbet siteleri, insanların birbirlerini tanımak, kaynaşmak ve eğlenceli vakit geçirmek için girdikleri yerlerdir. Sağlıklı iletişim; alıcı ve kaynak arasındaki sağlam bir kanal aracılığı ile istenilen dönütün alınmasıdır. Bazen günlük yaşantımızda bulamadığımız bu sağlıklı iletişimi sanal bir platformda bulabiliriz. Bu yüzden denemekte fayda var arkadaşlar. Yapmanız gereken tek şey, kendinize güvenmektir.

Kendimize güvenmekle birlikte karşımızdaki insana güvenirsek sohbet sitelerinde çok mutlu olabiliriz. Çünkü kendisini yalnız hisseden bireylerle oluşan bu platform, bu yalnızlığın paylaşılmasıyla daha mutlu bireyler olacaklardır. Mutlu insanlar karşındakini de mutlu edecektir. Böylece mutlu bireyler hayatındaki en şeye pozitif gözle bakacak ve sorunlarıyla baş edebilecekler. Belki empati becerisi gelişecek çevresindeki insanları daha iyi anlayabileceklerdir.

SOHBET ODASININ SIRLARI NELERDİR?

Eğer ki sohbet odasına ilk kez girdiniz ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazıyı okumalısınız. Sohbet odasının başlıca sırrı güvendir. Güven zamanla kazanılan bir şeydir ve paylaşım arttıkça bağlılık olacaktır. Öncelikle insanlara güvenin ve onları olduğu gibi kabul edin. Böylelikle hem bizim önnyargılarımız kırılacak hem de karşımızdaki insan kendisini anladığımızı düşünecektir. Böylelikle ilk paylaşımınız bu şekilde olacaktır.

Diğer bir sır, paylaşımdır. Bazen bir radyo şarkısı isteğinde bulunabilir, kendinizi belli edebilirsiniz. Diğer insanlar da sizin sevdiğiniz şarkıları dinler ve böylelikle sizi daha iyi tanımış olabilecektir. Sohbet sitelerinde paylaşım olarak, aynı şeylerle de ilgileniyor olabilirsiniz. Oyun kanallarında kelime, oyun gibi imkanlar vardır. Buralarda hem yarışıp hem eğlenirken hem de aynı şeyleri seven bireylerle vakit geçirebilirsiniz. Bu da sizi daha güvende hissettirecektir.

Başka bir sır, kendinizi geliştirebilirsiniz. Radyo odasında yayıncı olabilir, kelime bulmaca gibi oyun odalarında kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca sohbet kanallarında operatör olabilir, gerekli operatör komutlarını öğrenebilirsiniz. İnsanlara kuralları öğretebilir, gerekli düzeni ve sohbet akışını sağlayabilirsiniz. Bu da sizin lider yönetici olmanızı arttıracak ve öz güven sahibi bireyler olmanızı sağlayacaktır.

En önemli sır, belki de arayışların çoğu sebebi sizi anlayan partnerler bulmanızdır. Hem kendinizi açıp hem de karşınızdaki dinleyip ortak bir sevgide bulunabilirsiniz. Böylelikle sohbet sunucusuna daha çok gitmeye hevesiniz olur ve orada geçen zaman daha da güzelleşecektir. Çünkü oradan kim olduğunuzun önemi yok. Sizi siz gibi kabul edecek kullanıcılar vardır. Kısacası aradığınız mutluluğu burada bulabilirsiniz, çünkü çok örneği vardır. Birçok kişi böyle platformda tanışıp evlenmişlerdir.

SOHBET ODALARINDA NASIL YÖNETİCİ OLABİLİRİM?

Öncelikle sohbet odalarına giriş yapanların çoğu yönetici olmak ister. Gerek bulunduğu kanalların operatörü gerek superoperatörü veya founder değimiz kanal sahibi olmak için nickinizi kaydetmelisiniz. Nickinizi kaydettikten sonra insanlarla iletişim kurmanız gerekmektedir. Bir süre online dediğimiz sunucuda vakit geçirmeniz gerekli. Sunucunun genel kurallarına uyup insanlarla güzel iletişim kurabilirseniz bulunduğunuz sohbet kanalında yönetici olabilirsiniz.

Bunlarla birlikte diğer kullanıcılara karşı güleryüzlü olmanız gerekmektedir. Nazik ve kibar davranmalı, gelen diğer user dediğimiz kullanıcıları sunucuyu sevdirmelisiniz. Onların sorunlarına çözümler bulmanı, onların da kurallara uymasını sağlamalısınız. Bununla birlikte bunları yaptığınız taktirde zaten fark edilmiş olacaksınız ve sizi yönetici yapacaklardır. Yönetici olduğunuzda da yönetici kurallarına uymanız gerekmektedir. Bunların da kurallarını başka yazımızda paylaşacağız. Kolay gelsin herkese.

1 Yorum

1 Yorum

 1. Turabi

  25 Şubat 2020 at 04:37

  Sohbet chat adına Çok faydalı bir yazı olmuş. Mişke

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Yazı

 • istanbul sohbet odaları istanbul sohbet odaları

  Yazı

  Mobil İstanbul Sohbet Odaları

  ← yazdı

  Mobil İstanbul Sohbet Odaları İstanbul mega kent başka sözle başlamak mümkün değil, İstanbul’u anlatacaksak.İstanbul şehri kendine...

 • adana sohbet odaları adana sohbet odaları

  Yazı

  Adana mobil sohbet odaları ile sohbetin tadını çıkarın

  ← yazdı

  Sohbetin En Güzel Hali Adana Adana sohbet odaları, adına bulabileceğiniz en güzel sohbet ortamını sağlayacak. Sohbet...

 • mobil uygulaması chat mobil uygulaması chat

  Yazı

  Androirc Uygulaması İle Chat

  ← yazdı

  Androirc Uygulaması ile Chat Merhaba chat adına yeni soluk,  mobil uygulama olsak bile bize büyük avantaj...

 • sohbet ortami yeni sohbet ortami yeni

  Yazı

  Covid19 ile Sohbet Odaları

  ← yazdı

  Covid19 ile Sohbet Odaları Covid19 dediğimiz nam-ı diğer Koronavirüs değil Türkiye, Dünyanın 1. numaralı gündem maddesi...

 • turk sohbet turk sohbet

  Yazı

  Türk Sohbet

  ← yazdı

  Türk Sohbet  Ailemiz diye başlamak isterim, çünkü hiçbir zaman kaliteli sohbet siteleri samimiyet olmadan iyi yerlere...

Son Yazılar

istanbul sohbet odaları

Yazı

Mobil İstanbul Sohbet Odaları

← yazdı4 Nisan 2020
adana sohbet odaları
mobil uygulaması chat

Yazı

Androirc Uygulaması İle Chat

← yazdı2 Nisan 2020
sohbet ortami yeni

Yazı

Covid19 ile Sohbet Odaları

← yazdı31 Mart 2020
turk sohbet

Yazı

Türk Sohbet

← yazdı30 Mart 2020
Yukarı